KONST / Litografier / Serigrafier 13535470
nr 1353 5470
Serigrafier
5 + 5 + 1 st, Inga Håkansson, 50-upplagor, oramade lösa blad. Signerad, daterad 1990, bladets mått: 24x25 - 42x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:07:45
9/10 00:55:59
100 kr
11/10 11:06:23